Wsparcie

  Witaj!

P6301291Jesteś moim gościem i sprawiasz mi radość swoją wizytą. Zapewne zdążyłeś już zauważyć, że moja witryna posiada charakter czysto informacyjny. Nie ma w niej komercyjnych ofert, które zachęcałyby do kupowania czegoś. Tym, co robię, dzielę się dobrowolnie, a moją intencją jest ukazywanie wielu możliwości w przekraczaniu swojej osobowej formy świadomości.

Odkrywaniem swojej duchowej tożsamości zająłem się blisko ćwierć wieku temu. Na mojej drodze miałem wielu nauczycieli, którym dużo zawdzięczam, lecz jak wiesz – każdy ciężar sukcesu spoczywa na Tobie samym.

Od dawna przyciągało mnie zjawisko hipnozy i gdzieś głęboko w sobie, posiadałem nieodparte pragnienia, by wykorzystać ją do penetracji własnej głębi. Coś mi mówiło, że dzięki niej, zachowując czyste intencje, możemy zbliżyć się do mistyków Wschodu, którzy swoje zdolności wypracowują po wielu latach medytacji.

Moje poważne eksperymenty z hipnozą rozpocząłem gdzieś na przełomie wieków, żeby do tej pory zebrać ich dużą ilość. Wieloma z nich dzielę się z Tobą na mojej witrynie. Niektóre są zbyt osobiste, aby upubliczniać ich zawartość, lecz wszystko, co robię ma na celu poszerzanie ludzkiej świadomości.

Jeżeli zawartość materiałów przytoczona w mojej witrynie, oraz starszej części tej wytryny (zakładka "Archiwum") w jakiś sposób rezonuje z Twoim wnętrzem i chciałbyś wesprzeć finansowo moją działalność – to masz taką szansę. Możesz – jeśli tego pragniesz – przelać na moje konto, dobrowolne wsparcie.

Uwaga !

Udzielając mi wsparcia, otrzymasz książkę mego autorstwa, wraz z dedykacją – jeśli zechcesz. Każda rozsądna kwota darowizny nagrodzona będzie od jednej do trzech pozycji książkowych, które wskażesz podając swój adres drogą mailową.

    1 Okładka nowa 1     Okładka nowa 2     Fantazjowanie o przebudzeniu   

 Więcej na temat książek znajdziesz w zakładce „Moje książki”. Tam też zamieszczam obszerne fragmenty ich treści.

Za każdą kwotę darowaną mi z serca, jestem ogromnie wdzięczny.

Henryk Markowski (ING Bank)

43 1050 1751 1000 0005 0469 2930

Tytuł wpłaty: Darowizna

       Dziękuję