O rozwoju duchowym

fet00 01

Coraz więcej młodych ludzi mówi mi o swoim duchowym rozwoju. Nawet mnie to dziwi, kiedy z ust dwudziesto kilkulatków padają takie słowa. Bo wiem, że ów rozkwit, złotego wieku, już się rozpoczął.

Poznawanie siebie od strony osobowej, nie stanowi większej trudności w obecnej dobie komunikacji. Zaś krok następny, to rozwój duchowy. Czyli sięganie do swej ponadosobowej przestrzeni tożsamości. Tutaj gdzie idea wcielania się, jakiejś wyższej, świadomej siebie istoty, w cielesną formę zaistnienia, ma jakiś cel.

A jeśli tak jest, to z poziomu świadomości duszy, łatwiej jest, zrozumieć intencje zmagań z trudami życia. Relacji międzyludzkich w najbliższym otoczeniu. Oraz wyzwania edukacyjne dla naszej duchowej formy istnienia.

Skąd przychodzę, dokąd zmierzam i jaki jest cel mego tutaj zaistnienia? To pytania stawiane, przez osobową jaźń, dla duszy. Czyli mnie w „ja tam”. Albo świadomości z wyższego piętra mego istnienia.

W tym życiu uczyło mnie wielu nauczycieli. Jednak podłoże teoretyczne, dla wiedzy ezoterycznej, czerpałem głównie z literatury. Czyli książek i czasopism. Samych książek zgromadziłem ponad pół tysiąca, a niektóre z nich czytałem nawet po kilkanaście razy.

Jednak każdy z etapów ewolucji gdzieś się zaczyna i gdzieś kończy. Tak samo i u mnie. Wchodząc w praktykowanie wiedzy ezoterycznej, teoria zaczęła przemijać. Praktykowanie to też nauka, która otwiera etap nauczania innych. Wtedy zgromadzona literatura teoretyczna, biblioteczka książek, przestaje być potrzebna. Nawet zaczyna przeszkadzać. Wówczas przychodzi pomysł, że młode pokolenie, żądne duchowego rozwoju, może być zainteresowane tego rodzaju literaturą z „lamusa”. Tak, z lamusa. Bo niektóre pozycje czytane były po kilkanaście razy. Gdzie czas też odciska swoją pieczęcią istnienia.

Pomyślałem sobie jednak, że odsprzedanie mego zbiorku, ludziom poszukującym podłoża dla duchowego rozwoju, będzie jaknajbardziej dobrą przysługą. A także korzyścią dla obu stron.

Ale sprzedaż pojedynczych egzemplarzy, gdzieś na You Tube, to długa "zabawa" i wymaga dużo zachodu. Wtedy mój dylemat dostał podpowiedź. „Sprzedaj je po 5 złotych”. Bo tak można nazwać hurtową sprzedaż. Sprzedaż, która zobowiązuje do odbioru we własnym zakresie. Myślę, że ten pomysł jest doskonałym sposobem na pozbycie się mego zbiorku literatury ezoterycznej i hipnoterapeutycznej.

Dołączam odnośnik do zdjęć półek z książkami po 5 zł. Przy odbiorze własnym w ilościach hurtowych (od 10 szt.). Jeśli jesteś amatorem, tanich książek, które podniosą Twoją wiedzę ezoteryczną, także tę, z dziedziny hipnoterapii, to jest to Twoja wielka okazja. Możesz z niej skorzystać :) 

 https://tiny.pl/t7sk2             https://tiny.pl/t7s27                https://tiny.pl/t7skw        

 https://tiny.pl/t7sk8              https://tiny.pl/t7s2c               https://tiny.pl/t7skd               

 https://tiny.pl/t7sks              https://tiny.pl/t7s2d               https://tiny.pl/t7sk5              

 https://tiny.pl/t7skv              https://tiny.pl/t7s2j                https://tiny.pl/t7sk1

 https://tiny.pl/t7sk3              ------------------------                https://tiny.pl/t7skp 

 https://tiny.pl/t7s2h              https://tiny.pl/t7bx6               https://tiny.pl/t7skl

 https://tiny.pl/t7s2q              https://tiny.pl/t7bxz               https://tiny.pl/t7skn

 https://tiny.pl/t7s2t               https://tiny.pl/t7bmh              https://tiny.pl/t7skk