Sesja odzyskania - Basia

Sesja łącząca odzyskanie aspektu z nadzorem istot pozaziemskich. (Basia)

Kobieta po trzydziestce, nazwijmy ją Basia. Tutaj w wywiadzie ustalono, że jedno z wcieleń jest ważniejsze do penetracji, gdyż w wielu snach przychodziły obrazy z jakiegoś życia kończącego się tragicznie. Taki przypadek podpowiada mi, że istnieje potrzeba odzyskania własnego aspektu duszy. W pierwszym moim zamyśle, nie było potrzeby nagrywania sesji, gdyż w takim przypadku zazwyczaj szybko przechodzimy do końca życia i skupiamy się na samej śmierci i odzyskaniu aspektu duszy. Nagranie to rozpocząłem w trakcie penetracji wybranego wcielenia wówczas, gdy zorientowałem się, że tutaj zaistniała komunikacja z istotami spoza Ziemi.

Sesja odzyskania - Grażynka

Regresja wymagająca odzyskania aspektu siebie. (Grażynka)

Ta sesja sugerowała potrzebę odzyskania aspektu siebie, gdyż klientka miała wiele przebłysków w snach z minionego życia, które ujawniały tragiczny koniec. 
Krótko po wprowadzeniu w stan hipnozy, samodzielnie przeniosła się do takiego miejsca, gdzie widziała kobietę w balowej sukni. Zazwyczaj przewodnik duchowy w takich przypadkach sam wprowadza do obrazów z życia, które trzeba zobaczyć i uzdrowić.
Nagranie rozpoczęto, gdy już zorientowałem się, że kobieta jest w innym czasie i miejscu.

Życie w innym ciele

Przeniesienie do życia w ciele innym niż ludzkie (Marian)

Zapis sesji Mariana, rozpoczyna się w pokoju, gdzie już był na poprzedniej sesji. Ujawniam tutaj jeden ze sposobów wprowadzania do regresji inkarnacyjnej.

/ - /

Jest dużo światła, bardzo dużo światła.

A powiedz mi, jakie są różnice w tym pokoju?

Tylko te różowe narzuty.

Życie na innej planecie

Życie na innej planecie. (Marek)

(Wyprzedza prowadzenie i znajduje siebie w swoim własnym miejscu).

Już jestem. To jest wielka sala biała, gimnastyczna i tam gram ze swoim pomocnikiem w koszykówkę. Mówi mi żebym robił to co mam robić, to co zaplanowałem. I żebym się absolutnie nie bał. To jest ten sam facet, co był ostatnio. Cała sala jest biała. Wszystko jest bielutkie włącznie z podłogą i oknami. Wielki hangar jakby, a jednocześnie może taka sala gimnastyczna, właśnie z siedzeniami. Tylko, że jest wszystko bialutkie. Tylko on jest ubrany na ciemno.

On jest ubrany na ciemno?