Regresja duchowa - Robert

fet01 09Jego minione życie kończy się tragicznie. To samo wcielenie zostało dokładniej zbadane dnia poprzedniego. Teraz widzi te same obrazy. Jest to życie zakonnika – księdza, który dopuszcza się romansu z dziewczyną. Spotykają się w wynajętym pokoju w miasteczku. Ich romans trwa dosyć długo, aż któregoś dnia kilku mężczyzn zazdrosnych o kobietę i rządni sprawiedliwości, w ich mniemaniu, zaczaili się. Potem w trakcie schadzki wtargnęli do pokoju i drewnianymi pałkami, zabijają duchownego.

02.05.2011r

Spotkanie przed Radą:

1.05.20 - czas

Udaj się tam. Powiedz czy idziesz tam z Przewodnikiem czy idziesz sam? Na pewno znasz drogę.

Idę z Przewodnikiem. On mnie prowadzi. Już chyba jestem na miejscu.

Tak, opisz mi to pomieszczenie, czy tą przestrzeń, gdzie się znajdujesz.

To jest taka przestrzeń, jakby takie duże… coś w rodzaju stołu, albo nawet dwóch lub trzech. Jeden taki wysunięty do przodu, a dwa jakieś takie z boku. Coś takiego. One są takiego koloru złotego, jakby zawieszone w przestrzeni. Trudno mi to opisać, jest to jakby pomieszczenie, ale bez ścian.

A w którym miejscu jest twój Przewodnik, czy on będzie stał przy tobie?

Obok, tak jakby z tyłu, z lewej.

Dobrze, a przed tobą, co widzisz?

Nie widzę tak bardzo wyraźnie, ale całe takie duże, świetliste postacie.

Dobrze, opisz mi te postacie i policz ile ich jest.

Tak jakbym widział jedną z przodu, centralnie, z boku jeszcze dwie i po boku jeszcze kilka.

A ha, przy tym stole wysuniętym do przodu są trzy postacie, tak?

Jakby jedna z przodu, za nią jakby tak ułożone…

Nie są w jednej linii?

Nie w jednej linii. Jedna jest z przodu, a potem one się tak coraz bardziej do tyłu. Jakoś tak.

I tam te istoty siedzą, czy stoją?

Nie wiem, są bardzo wysokie, więc nie wiem.

Powiedz mi czy mają jakieś szaty?

Ta z przodu, jakby miała takie szaty złotawe, złotawo-srebrne. Takie lśniące, spływające w dół.

Znasz na Ziemi takie szaty żeby to porównać?

Tak, jak ksiądz, czy papież. Coś w tym stylu. Nie wiem jak to…

A zobacz czy ma jakieś insygnia postać siedząca pośrodku?

Jakieś insygnia są, ale nie widzę tego wyraźnie.

Dobrze, a policz te wszystkie istoty, które ciebie witają i jak się czujesz przed ich obliczem?

Nie wiem.

/ - /

A jak sądzisz, czy ta Rada Mędrców będzie dla ciebie pobłażliwa, czy raczej surowa w ocenie twojego ostatniego życia? Co ci mówią?

Powinienem poszukiwać wielu wymiarów wiedzy i nie poprzestawać na jednym, nie skupiać się na tym. Cały czas przekazywać. Nie poprzestawać na jednym wycinku, tylko nieustannie ją powiększać. Bo im więcej wiem, tym więcej powinienem jej przekazywać.

Czyli takie jest twoje zadanie, taka rola?

Tak. Że jakby, muszę szukać coraz więcej.

Który ze Starszych przekazuje ci te informacje?

Ten pierwszy pośrodku.

Czy uważasz go za przewodniczącego tej grupy?

Raczej tak. Tak.

A powiedz mi, czy poszczególni Starsi w twoim panelu są z jakiegoś określonego powodu? Czy mają jakąś różną specjalizację i chcieliby ci zadać pytania, lub ukierunkować ciebie na coś?

Tak, jedna osoba przypomina mi Grecką Boginię – Atenę.

Tak, i co dalej?

Ona mówi, że powinienem bardziej uwierzyć, poczuć, że mam w sobie dużo więcej wiedzy niż sam czuję.

Sam jesteś tego świadomy, czy tak?

Tak, że powinienem się na to bardziej otworzyć i poszukać głębiej, bo tego jest tam dużo więcej niż mi się wydaje. To powinienem sobie uświadomić.

Powiedz mi czy poszczególnie Mędrcy zadają ci jeszcze pytania na temat minionego życia, czy też są zgodni, że postąpiłeś tak, jak umiałeś najlepiej?

Tak jakbym… Mówią, że nałożyłem sobie pewne ograniczenia. Pewne ramy. Może trzeba było zrobić inaczej. To było bardziej zasadne. Nie jest to jakaś ocena, tylko jakby rada. Powinienem być bardziej elastyczny i bardziej otwarty i nie nakładać sobie jakichś ograniczeń. Sam jakichś zasad, które potem wprowadzają niepotrzebny dysonans. Po prostu poddać się bardziej temu, co jest. Bardziej otworzyć się na doświadczenia. Nie ograniczać siebie w jakiś sposób.

Śliczne rady. Coś jeszcze będzie mówić?

Nie.

------------------------------- Inne doświadczenia

Dobrze, to będzie następne pytanie. Czy twoja dusza inkarnowała też na innych planetach, jak Ziemia. Na fizycznych planetach?

Tak.

Powiedz mi, czy dawno to było, czy teraz jesteś już tylko na Ziemi, czy jesteś takim skoczkiem, który może być raz tu i raz tam?

Nie. Znam tylko dwie.

Znasz dwie planety, tak?

Ziemię i jeszcze moją planetę

Twoja planetę, która jest inna niż Ziemia, tak?

Tak.

I ty o tamtej mówisz – moja, tak?

Moja.

Możesz mi coś więcej powiedzieć o tamtej planecie, czy to jest zabronione?

To Syriusz.

Syriusz to jest gwiazdą, czy to jest w układzie Syriusza?

W tym układzie, tak.

Rozumiem. Bardzo bliska gwiazda. A czy w przyszłości byłaby możliwość spenetrowania takiego wcielenia, które tam odbywałeś? Czy jest to według Rady stosowne, żeby z tego skorzystać dla naszej świadomości. Rozwijającej się świadomości ludzkiej rasy na Ziemi?

Raczej tak.

Raczej tak, a powiedz mi, czy od dawna inkarnujesz na Ziemi, czy też masz krótki staż pobytu?

Nie, już jestem tutaj od pewnego czasu.

Mniej więcej od jakich lat, znając nasze zapisy czasu? W naszej erze czy poprzedniej?

Poprzedniej, dużo wcześniej.

Ile, mniej więcej?

Około pięćdziesięciu tysięcy…

Tysięcy, tak?

Tak.

Czyli istnienie Atlantydy jest w zasięgu twojej wiedzy, tak?

Tak.

Jakbyśmy chcieli kiedyś spenetrować jakieś wcielenie atlantydzkie, miałbyś dostęp według Mędrców?

Byłem tam.

Byłeś tam, i jest to do spenetrowania, tak?

Tak.

---------------------------------- Misja duszy

Dzięki, pięknie. Czy mógłbyś przybliżyć sobie, będąc przed Radą Mędrców, najważniejszą misję dla swojej duszy w obecnym wcieleniu. Wcieleniu Roberta. Jakie najważniejsze cele, idee przez ciebie przyświecają, żeby nieść tu na Ziemi.

Nieść światło innym ludziom. Pomagać im budzić się do tego, kim są i poco są. Tak, aby mogli dalej sami nauczać innych. Aby to światło mogło rozszerzać się, tak jak kręgi na wodzie. Tak, aby jak najwięcej osób mogło to sobie uświadomić i pomóc kolejnym osobom, a te z kolei następnym. To takie najważniejsze przesłanie.

Piękne przesłanie. Będziesz o tym pamiętać, prawda?

Tak.

A jak sądzisz, dlaczego te mądre istoty właśnie teraz zainspirowały cię w twoim umyśle do kontaktu ze mną, abym pomógł uzyskać ci informacje o twoim życiu duchowym. Co było tego powodem?

To, abym mógł sobie to uświadomić. A w głębi poczuć, tak naprawdę głębię siebie. Zaakceptować i spróbować poczuć to całym sobą, abym nie miał żadnych wątpliwości, czy też żadnych… Nie stwarzał sobie jakichś zablokowań w tym zakresie. Abym mógł to doznać, bardziej poczuć, niż tylko mieć w swojej świadomości.

Pięknie.

To tak, aby doświadczyć głębiej tego, co czuję intuicyjnie. Stawiam sobie czasem jakieś pytania, czy na pewno tak, czy to właśnie o to chodzi. Dlaczego tak? Jeśli będę mógł to poczuć, to nie będę miał takich wątpliwości.

Czyli twoje wewnętrzne uczucia, kiedy się uzewnętrzniają, to przesłonią ten analityczny rozum, który szuka potwierdzenia, tak?

Tak. Dokładnie tak. Muszę to oddalić, to mi zakłóca.

Jasne, nauczysz się tego robić, a na pewno będziesz miał wsparcie ze strony Rady Mędrców. Spójrz teraz uważnie na członków Rady i powiedz mi, co sądzą o tym, jak sobie radzisz w swoim obecnym życiu. Oni już mogą ci wystawić jakąś ocenę. Może cię pochwalą, albo podpowiedzą, co możesz zrobić inaczej, lepiej. Zadaj takie pytanie.

To, co zacząłem robić, jest właściwe. Tak należy postępować. Jeśli bardziej się otworzę, wtedy wszystko stanie się dla mnie jeszcze bardziej jasne i będę mógł to głębiej poczuć, że nie powinienem jakby ustawać w tym, co robię. To, co robię jest właściwe i jeśli nie będę wątpił i się otworzę, poczuję to jeszcze głębiej i doświadczę jeszcze dużo więcej niż to, co udało mi się teraz doświadczyć. Do tej pory.

Jasne, jesteś jeszcze młodym człowiekiem i wiele zadań przed tobą. A czy członkowie Rady komentują twój obecny poziom zaawansowania w porównaniu do poprzednich wcieleń?

Tak. Jakby to, co zaczynam czuć o tym, że właśnie ta wiedza, którą pozyskuję powinna być szeroka. Że wcześniej jakby ona była węższa.

Ukierunkowana tylko?

Bardziej ukierunkowana. Teraz powinna być głębsza, ale też szersza. Powinienem poznawać wiele rzeczy, które dadzą mi większe zrozumienie całości, prawdy. Teraz mam odpowiednie narzędzia, żeby właśnie tak to wyglądało. Im będę dalej szedł tym będę korzystał z nich. Po prostu one zostaną mi dane. Przypomnę sobie o tym, bo kiedyś już to robiłem. Odkryję się jakby na nowo. Z każdym kolejnym krokiem tak to będzie wyglądało.

--------------------------------- Krytyczne uwagi

Cudownie. A powiedz mi, czy w związku z oceną twojego postępowania, ktokolwiek z Mędrców przedstawia swoją konstruktywną krytykę twojego postępowania lub wspiera cię w jakiś szczególny sposób?

Tak, że znowu zacząłem budować sobie pewne ograniczenia. Że teraz, być może, będę w stanie zrozumieć, a to nie o to chodzi. Ponownie próbuję robić to, co robiłem wcześniej, i że nie powinienem tego robić. Bo to ogranicza moje doświadczenia.

Ty już wiesz o czym oni mówią, tak?

Tak.

No to cudownie.

I teraz zaczynam to rozumieć, że to jest właściwe. Rozumiem, że nie potrzebne było to, co robiłem. Za tym stały jakieś lęki, obawy. Teraz już nie muszę, bo zaczynam to lepiej rozumieć.

Pięknie, a chciałbym, żebyś się rozejrzał po tym pomieszczeniu, czy wyczuwasz jakąś inną energię, która jest wpływowa, oprócz tej, którą stanowią Mędrcy?

Tak, obok mnie są jeszcze dwie istoty.

Są inne istoty, tak?

Obok mnie.

Obok ciebie, oprócz twojego Przewodnika? Jakbyś je nazwał, jak one wyglądają?

Większe ode mnie.

Większe od ciebie, od Przewodnika też?

Też.

Czy one cię wypełniają jakąś energią. Nazwij to, spróbuj to określić.

To są istoty, które mnie uczą też.

Czyli są to twoi Nauczyciele, którzy przyszli tutaj z tobą i z Przewodnikiem, tak?

Tak.

Czy oni wywodzą się z Rady Mędrców?

Nie.

Są to odrębne istoty – Nauczyciele, tak?

Tak. Są wyżej, dużo wyżej niż ja.

Czy oni mają tutaj jakieś specyficzne role do odegrania?

Pomagają mi, ale tu mnie wspierają – reprezentują mnie.

Przyszli, jakby twoi adwokaci – obrońcy?

Jakby tak.

------------------- Pytanie końcowe

/ - /

A jakie jest twoje ogólne odczucie odnośnie siebie pod koniec tego spotkania. Czy czujesz się usatysfakcjonowany wynoszoną wiedzą i energią i wszystkim, co ci przekazano?

Czuję, że jakbym miał głęboką świadomość, tego, co już zacząłem czuć intuicyjnie, że to jest to. Czuję się utwierdzony, że to, co odbieram jest właściwe. Jest to właściwa droga i powinienem dalej iść w tę stronę. Mam pewne obawy, ale wiem, że te obawy są bezzasadne. Że to jest to i należy te myśli negatywne odrzucić. Wzrasta we mnie przekonanie, że odkrywam w sobie to, co jest właściwe. I to przesłanie, które mnie wspiera i utwierdza, że to jest to. A im dalej pójdę to zobaczę więcej i doznam więcej i zrobię dużo więcej. Że na razie jestem w takim punkcie zwrotnym, a to jest dobry kierunek. Powinienem też porzucić pewne schematy, które zacząłem powtarzać. I teraz uświadamiam sobie, że to jest coś, co powinienem zostawić. Czuję oparcie i sugestie bardziej wspierające.

/ - /

A teraz mam takie, może dziwne pytanie, czy ktoś z Rady, przed którą teraz stoisz, chciałby przekazać mi jakieś uwagi? Jak nie, to idziemy dalej.

To, co mi mówią, to robisz właściwe rzeczy, ale powinieneś bardziej dzielić się swoją wiedzą. Upowszechniać ją. Trafi do ciebie więcej osób, którym będziesz mógł pomóc. Dziel się tym, co wiesz.

To wszystko, tak?

Więcej osób potrzebuje tego, aby się budzić. Będziesz mógł im pomóc.

Dziękuję. A czy są jakieś wytyczne, w jaki sposób to rozpropagować?

Ty będziesz wiedział jak.

Dziękuję.