Regresje duchowe wg Newtona

Dziwna jest nasza sytuacja tu, na Ziemi. Każdy z nas przychodzi z krótką wizytą, nie wiedząc dlaczego, a jednak czasami wydaje się, że zgadujemy jej cel - Albert Einstein

rai 003Regresja do życia między życiami wg metody dr Michaela Newtona to wyjątkowa technika umożliwiająca przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Odwiedziny w świecie Dusz. Dr Michael Newton jako dyplomowany hipnoterapeuta rozwinął własną technikę umożliwiającą dosięgnięcie głęboko ukrytych wspomnień pacjentów o ich życiu po śmierci. W stanie głębokiej hipnozy, po przeniesieniu ich w stan nadświadomości, pacjenci opisują co wydarzyło się im w ich poprzednich życiach na Ziemi i to co się wydarzyło pomiędzy tymi życiami. Opisują ważne zdarzenia z poprzednich żyć wpływające na ich aktualne życie, jak również opisują jak wygląda świat Dusz, kogo tam spotykają, z kim rozmawiają. Spotykają swojego Przewodnika Duchowego i dowiadują się dlaczego powrócili  z powrotem tutaj na Ziemię i jaki cel, jakie doświadczenie i z kim, wybrali sobie tym razem do pracy. Bardzo trafnie hipnoza LBL została nazwana „duchową regresją”.

Regresje duchowe w terapii

akelley2

Regresje duchowe to niejako proces zaglądania do nieba. Tak, do Nieba, do miejsca skąd pochodzimy. Albo, jeśli się uprzesz, skąd pochodzą nasze dusze. To tylko zależy, jak interpretujesz swoje „ja”. Jeśli uważasz, że twoje „ja” jest ciałem, osobowością – będziesz wyznawał, że posiadasz duszę. Jeśli natomiast uznasz swoją wyższą tożsamość, przyznać musisz, że ciało posiadasz. A twoje wyższe „JA” jest formą duchową i w stosunku do osobowości, którą znasz, jest wieczne.

Każdy, kto doświadczył śmierci klinicznej i wrócił do żywych (tzw. NDE), albo podróżuje poza ciałem (OOBE), wie, że świadomość jest formą duchową. Opuściwszy ciało przestaje być ograniczana przez materię i łatwo przenosi się tam, gdzie prowadzi ją własna myśl. Tak więc, dopóki myślenie wiąże się z formą cielesną jesteśmy osobą, ciałem – osobowością – jednym słowem. Lecz, gdy myśl zabiera się razem ze świadomością siebie i opuszcza ciało, stajemy się formą duchową. Odlatujemy od materialnej formy istnienia, żeby podróżować poza materią i poza czasem, jeśli tak wybierzemy.

Regresje duchowe mapy

fet04 06Jednym z najbardziej wiarygodnych sposobów sięgania do ludzkich pokładów ponadpersonalnej świadomości, jest regresja duchowa.
Tym właśnie terminem Michael Newton określił penetrację świadomości duszy, która opuszcza ciało, by przenieść swoją egzystencję w inne pozafizyczne przestrzenie. Ten wybitny hipnoterapeuta i badacz posunął się dalej, w swojej wyobraźni, i poszedł za duszą po śmierci, w regresji inkarnacyjnej, do miejsc gdzie dusze przebywają po ziemskim wcieleniu. 
Moim zdaniem odkrycie Newtona w niczym nie ustępuje odkryciu Kolumba. Natomiast badania potwierdzone na ponad tysiącu pacjentach wykreślają całkiem precyzyjną mapę do poruszania się w tamtych przestrzeniach.
W tym miejscu nasuwa się pytanie; czy świat odkryty przez Kolumba, który można mierzyć, penetrować i badać zmysłami może być adekwatny ze światem badanym przez Newtona? Tego drugiego przecież nie da się zmierzyć, zważyć ni sfotografować. Czy odczucia i doświadczenia pozazmysłowe mogą być na tyle realne, by tworzyć mapę tamtych przestrzeni?

Sesje regresji

fraktal 5

Witaj w kąciku dla wtajemniczonych

Ktoś może sobie myśleć, że regresje do innych wcieleń to taka zabawa. Ja jednak twierdzę że jest inaczej.

Każda tego rodzaju sesja przynosi znamiona terapeutyczne. Od najmniejszych, które ujawniają, że śmierć nie przekreśla istnienia świadomości siebie, po dużo głębsze przeobrażenie naszej świadomości.

Przeobrażenie terapeutyczne wywodzące się z innej perspektywy oglądu rzeczywistości.

Przeglądu relacji międzyludzkich w innym rozdaniu ról, które mogą mieć wpływ na obecne życie i trudno zrozumiałe relacje z bliskimi nam osobami. Możemy też ujawnić uporczywe powtarzanie tych samych błędów przez duszę, które rozpoznane można zacząć świadomie kontrolować.

Tego rodzaju hipnoterapia nosi znamiona psychologii transpersonalnej, która za oceanem zyskała przychylność od 1969 roku. W krajach Europejskich również coraz częściej stosowana, gdyż posiada możliwość wglądu w przestrzenie ponadosobowe, które zawierają istotny wpływ na sens naszego tutaj zaistnienia. Również na wybór rodziców, środowiska i roli do odegrania jaką nam przydzielono.

Żeby Cię o tym przekonać zamieszczam kilka przykładowych sesji do odsłuchania.

Pozwól sobie na więcej fantazji zgłębiając podróże do innych rzeczywistości od tych, które znasz z codzienności.

Henryk

Ciekawe wywiady

fet01 17

W tym miejscu przytaczać będę wywiady z ludźmi, którzy w jakimś stopniu przyczyniają się do łamania sztywnych wzorców światopoglądowych. Łamania zastałych paradygmatów naukowych zbudowanych na siedemnastowiecznej fizyce materializmu, otaczającej rzeczywistości

Zapoznam Cię z ludźmi odważnie sięgającymi do czegoś więcej niż zezwala ten zniewalający system dogmatów. Tak, dogmatów religijnych, naukowych i wszelkich innych wzorców moralności, którymi jakże często manipuluje się uległe społeczeństwa konformistyczne.

Moim pragnieniem jest, aby wynajdywać ludzi, którym nieobce jest sięganie po wiedzę dalej niż zezwala system kształtujący tę normalną rzeczywistość. Ludzi posiadających „otwarte głowy” na dużo szersze pojmowanie rzeczywistości nad tę preferowaną ogólnie obowiązującym światopoglądem.

I nie obawiaj się, że zwiodę Cię na „manowce” moimi słowami – posłuchaj ludzi otwartych na dużo szersze pojmowanie rzeczywistości. Niech sami przemówią do Ciebie swoim własnym językiem.

A jeśli uznasz, że ich język przemawia do Ciebie, zachęcam do podzielenia się swymi uwagami. Może nawet przyczynisz się tym do wskazania kolejnych autorytetów, których idee warto propagować. Nie dla poklasku, lecz bardziej dla „powiewu” nowej myśli, wyzwolonych sposobów pojmowania tej rzeczywistości, która niby dla ułatwienia nam życia, stała się więzieniem systemu.

Teraz przemówi mój Mistrz duchowy i nie tylko…

 Istota ludzka to część całości zwanej przez nas "wszechświat", część ograniczona czasem i przestrzenią.

Doświadcza siebie, swych myśli, uczuć w oderwaniu od reszty - to jakby złudzenie optyczne jego świadomości.

Jesteśmy więżniami tego złudzenia, który ogranicza nas do naszych pragnień osobistych i sprawia, że darzymy uczuciem tylko naszych najbliższych.

Musimy z tego więzienia się wydostać.

Albert Einstein

Podkategorie

 • Regresje
  Liczba artykułów:
  3
 • Sesje regresji
  Liczba artykułów:
  1
 • Ciekawe wywiady

   

  Wywiady z ciekawymi ludźmi, którzy przekroczyli naukowe paradygmaty,

  aby odważniej wkraczać w mistyczne poznawanie rzeczywistości.

  Liczba artykułów:
  5
 • Ważni nauczyciele

  Prezentuję tutaj ludzi, którzy oferują nową filozofię nauczania.

  Filozofię opartą na innym podejściu do wiedzy, niż obowiązujące

  do tej pory, naukowe paradygmaty.

  Liczba artykułów:
  5
 • Inspirujący badacze

  Przedstawiam ciekawych ludzi nauki, którzy przekroczyli swoje wyznaczone ramy, naukowych paradygmatów, aby sięgając w nieznane, doświadczać wglądów z innej perspektywy rzeczywistości.

  Liczba artykułów:
  5
 • Różne
  Liczba artykułów:
  14