Otwarcie na hipnozę


2Uwaga.
W najbliższej przyszłości zamierzam zająć się nauczaniem podstaw hipnozy i hipnoterapii. Uważam bowiem, że dojrzałem  do takiego kroku i pragnę , aby moje osiągnięcia nie zostały zaprzepaszczone.

Od blisko ćwierć wieku uprawiam zawód hipnoterapii. Uczyłem się go od wielu nauczycieli, żeby umieć stosować hipnozę w najróżniejszych przypadkach, dla terapii osobowości i tej, która ją przekracza.

Przekraczając osobowe formy świadomości, sięgamy do transpersonalnych pokładów naszej tożsamości.  Wtedy wchodzimy w zakres psychologii transpersonalnej, żeby badać dużo szerszą perspektywę naszego istnienia.

Czytelnicy tej witryny dobrze znają moje upodobania, do sięgania ku transpersonalnemu poznawaniu siebie. Zaś obecna „doba” obfituje w ludzi zainteresowanych  rozwojem duchowym, który zmierza ku poznawaniu siebie spoza fizycznej perspektywy świadomości.

Dlatego apeluję do osób szczerze zainteresowanych duchowym rozwojem, którzy mają w sobie tę „żyłkę” organizatora. Ponieważ pragnieniem moim jest uczenie tego, co sam osiągnąłem w moim życiu. Tak, aby wiedza ta nie została zapomniana.

Dodam, że w tym roku ukończyłem 68 lat, a prace organizacyjne nigdy nie były moją dobrą stroną.

Dlatego, jeżeli znajdzie się chętna, zainteresowania współpracą osoba, proszę ją o kontakt mailowy na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mile widziane są też opinie, zainteresowanych czytelników, tematem zgłębiania umiejętności terapii hipnozą. Szczególnie tej ponadosobowej terapii, sięgającej regresji do minionych wcieleń, oraz regresji duchowych.