Oferta

fet01 08

Mając na uwadze potrzeby ludzi poszukujących wrażeń z dziedziny mistycznych przeobrażeń. Oraz doświadczeń związanych z kołowrotem wcieleń, prawem przyczyny i skutku, czy życia pomiędzy wcieleniami, postanowiłem wyjść naprzeciw. Wyjść z ofertą do tych, którzy poszukują we własnych doświadczeniach przejść przez śmierć ciała i zobaczyć siebie po drugiej stronie rzeczywistości. Nauczyć się autohipnozy, czy kontaktu z własną duszą – czyli nadświadomością.

Ogólnie rzecz ujmując, jest to wyjście z ofertą do początkujących w duchowym rozwoju. Dlatego na podstawie dotychczasowych moich doświadczeń opracowałem program warsztatów. 

Od marca 2017 roku wprowadzam do mojej oferty indywidualne warsztaty pod nazwą: Wstęp do rozwoju duchowego.

Celem warsztatu jest praca tylko z jednym klientem i może być zorganizowana na spotkania od jednego do pięciu kolejnych dni. Ilość dni warsztatów jest zależna do potrzeb i zaangażowania osoby. 

Tematyczny rozkład zajęć dla różnych potrzeb warsztatu. 

1. Jednodniowe spotkania kieruję do osób, które były już u mnie i chcą poszerzyć swoje doświadczenia np. o regresję duchową.

2. Dwudniowe warsztaty zawierają w programie: pierwszy dzień, 

 a)    Naukę autohipnozy 

b)    Konstrukcję własnego laboratorium, oraz kontakt z duchowym opiekunem 

c)    Uzdrawianie małego zranionego dziecka 

d)    Motywowanie własnego wizerunku. 

 Drugi dzień to przypomnienie i uzupełnienie wczorajszych doświadczeń, oraz regresja do minionych wcieleń. Może to być długa regresja penetrująca jedno życie, lub kilka wcieleń wyrywkowo. Wcieleń, które mają istotny wpływ na konstrukcję obecnego życia. Zależy to od duchowego opiekuna, który wie dużo na ten temat. Po regresji refleksja duszy z odbytego życia i wnioski, jakie  wypływają dla perspektywy duszy. 

3. Trzydniowe warsztaty zawierają to samo, co w poprzednim punkcie przez dwa dni. Trzeci dzień warsztatu jest przeznaczony dla regresji duchowej. Przed regresją do duchowej przestrzeni, gdzie dusze przebywają pomiędzy wcieleniami, klient przygotowuje listę bliskich jemu osób. Osób z otoczenia, z którymi wchodził w bliskie relacje życiowe. 

Aby podjąć się regresji duchowej, moją decyzję uzależniam od zgody duchowego opiekuna. Wówczas nie spotyka nas rozczarowanie, że gdzieś odmówiono nam dostępu. 

4. Pięciodniowe warsztaty mają w swoim programie trzy pierwsze dni pracy jak wyżej. Zaś dwa kolejne dni spotkania, przeznaczone są na ćwiczenia i budowę kontaktu ze swoją nadświadomością, czyli wyższą jaźnią. Tego typu warsztaty są nowością w moim programie. 

5. Trzydniowe warsztaty, dla bardziej zaawansowanych. Kieruję ten blok do klientów, którzy przeszli już doświadczenia z regresjami i nieźle pracują ze swoim opiekunem. Wówczas w pierwszym dniu pracujemy z przypomnieniem pierwszego dnia z punktu 2, żeby dwa kolejne dni przeznaczyć na naukę kontaktów z nadświadomością. 

W podsumowaniu pragnę uzupełnić, że świadomy kontakt z nadświadomością jest praktycznym wstępem do rozwoju duchowego. Od tej pory otrzymujemy praktyczne wskazówki dla własnego rozwoju, czego duchowy opiekun niechętnie nam udziela. To nie jest jego rola, bowiem w ziemskich praktykach sprawdzamy swoje teoretyczne przygotowanie jako dusze. Zatem pomoc opiekuna klasowego na egzaminie maturalnym nie jest brana pod uwagę. Zaś sięganie do swojej wyższej jaźni, która brała udział w projektowaniu obecnego życia jest wyrazem dojrzałości duszy. Jest przebudzeniem się na szerszą tożsamość swego istnienia. Od tej pory sięganie po wskazówki do „zaświatów”, jest jak najbardziej realne.

W tej kwestii posiadam dużą praktykę, gdyż moje szkolenie w tym kierunku odbyło się w ’95 roku. Od tego czasu mam nieprzerwany kontakt i prowadzenie. Pomimo że od tamtej pory, przez kolejne 10 lat odbyłem wiele kursów i szkoleń, to owo szkolenie z terapii Huny, otwierające się na wyższą jaźń, uważam za najważniejsze.